syn-ed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim za potvrdu kanditature!!!

+2
Batu
en taro adun
6 posters

Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  en taro adun uto kol 26, 2008 6:41 pm

Hi!
Pozdrav svima!
Naime prica ide ovako:
Elektra (78/36) moli da se u nas savez primi igrac ''Kasije Lateran'' koji je na koordinatama (79/36), jer moze biti od velike koristi za savez syn-a, i svih njihovih wing-ova!
Ovi kanditaturu podrvaza moja malenkost, alex i ukuma, sa potporom Scorpiusa, dok je Thunder odlucio ostati neoprijedjeljen!
Posto me Elektra (Ivana) zamolila da napisem rijec dvije, evo, postovanome vodstvu prijedlog za kandidaturu!!! - igrac: ''Kasije Lateran'', (79/36), musko, 22 godine, Zadar.

Kakve ja imam veza sa svime ovime?
Hmm, volim se dopisivati sa ljudima, upoznavati i pomoci u organizaciji saveza!!!
(inace, igrao na prvotnome s1 u RF-u i bilo je totalno super, nazalost, u ovome s3-u su osnivaci RF svi koji su se vecinom krpali i preuzimali taktike od nas starkelja...)
Samo da objasnim, u rijec dvije... Da nebi ispalo nesto tipa spije ili nekoga ko potkopava...
...inace takve treba izbrisati sa karte, ako mene pitate!!!...
Lijepi pozdrav svima!!!
Tomislav


Zadnja promjena: en taro adun; uto kol 26, 2008 8:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.

en taro adun

Broj postova : 19
Join date : 25.08.2008

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Batu uto kol 26, 2008 6:51 pm

Poz.... Za kasija, iskreno, ja sam protiv. Ima jedno naselje u nashem kvadrantu a drugo u +/-. Gdje se on uopche planira shirit dalje? Kad gledam ovako, on je igrach sa jednim naseljem, dok ga drugo mozhe pushat al je udalje koju svjetlosnu godinu... Isto tako, nesvidja mi se jer mu drugo naselje uopche nije krop pa nerazumin ni motive zashto je tako daleko drugo naselja pravia. Ukratko, ja sam PROTIV, osim ako nema debelo, debelo dobre razloga za ovakav dosadashnji razvoj, a i tad mi se chini da ima boljih kandidata...


Za drugi dio o Thunderu i Elektri, aj to izbrishi molim te, nema nikakve veze sa ovom kandidaturom a i ovo je javni dio foruma


lp


edit: e da, da nezaboravim, kandidaturu ako zheli, nek napishe na glavnom Syn forumu kao i svi dosad shto su uchinili, al sumnjam da che odgovor bit drukchiji
Batu
Batu
Admin

Broj postova : 62
Join date : 07.08.2008
Age : 35
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  booboonela uto kol 26, 2008 10:11 pm

PROTIV

booboonela

Broj postova : 11
Join date : 31.07.2008

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  marija-o uto kol 26, 2008 10:33 pm

sto se tice kasija, covjeka poznajem...bila sam s njim kratko u savezu na s1, pocela sam igrati tek pred kraj, uglavnom-htjela sam reci da sam s njime uvijek dobro suradivala.

pitas zasto je uzeo ono polje na drugom kraju mape, u redu...mozda nije najbolji izbor, ali kako je ponestalo cropova u blizini, covijek se odlucio za onu kockicu zbog oaza koje su okolo....pa da bar nekako nadoknadi nestasicu hrane.

da se mene pita, bilo bi nam puno bolje igrati da ima u savezu vise igraca kao sto je on, ne mislim sad tu na broj vojnika ili stanovnika nego na njegovu volju da suraduje...toliko od mene.

marija-o

Broj postova : 15
Join date : 30.07.2008

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Hemeroid uto kol 26, 2008 11:24 pm

Dobio sam informacije i zamolbu za gore navedenog igrača pre par dana.Moj glas je protiv ali ne protiv igrača već protiv tog njegovog acc.Batu je već napomenuo da je po koordinatama predaleko od nas i nemože on nama pomoči niti mi njemu.Ali nebih se ja zvao Hemeroid da nemam rješenje i za taj problem.Ukoliko Kasije želi igrati sa nama postoji mogučnost da mu pribavimo jedan acc koji je već u savezu.
Hemeroid
Hemeroid

Broj postova : 41
Join date : 29.07.2008
Age : 43
Lokacija : RI

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Pa daj onda shefe!!!

Postaj  en taro adun sri kol 27, 2008 5:33 pm

ok!
Ja se nezelim tu po-fight-at sa nikim, inace imam okolne saveze/igrace koji nisu u kooaliciji da se sa njima ima ''fight club''
Anyway...
Pa daj ga onda Hemeroidu kontaktiraj i reci mu rijesenje...
Ma zapravo, Elektra i on su u pocetku jebeno suradjivali, a sada je prakticki otvoren da ga se sravna sa zemljom!!!
Mali odmak od direktive, je podijela koordinata izmedju ''thundera'' i ''elektre'' sto se tice dva grada u blizini; nakon toga, 'K.L.' je na meti... Pitanje je samo koga - tj. tko ce imati dosta kult.bodova i vojske!!!
MOLBA: Uzmite ga u savez, kako je ''marija-o'' rekla ili nadjimo wing gdje ce ''opstati'', pospikao sam malo sa likom - i tip je totalno ok!!!
Znam, znam, novi sam i sve to, ali ipak sve sto radim je u DOBROBITI saveza!!!
Ajd...

en taro adun

Broj postova : 19
Join date : 25.08.2008

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Orion OS sri kol 27, 2008 6:18 pm

Bravo za hemeroida Very Happy
Pročitao sam sve po forumu i mislim da bi to bila odlična ideja kada bih mu mogao pribaviti acc,jer bi nam dobro došao ovakav čovjek u savezu,toliko od mene
Orion OS
Orion OS

Broj postova : 15
Join date : 14.08.2008
Age : 48
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Hemeroid sri kol 27, 2008 6:31 pm

Pokušavam doči do osobe koja mi je prije tjedan dana ponudila acc i rekla da odustaje od igre ali ne dobivam nikakav odgovor.Molit ču samo za malo strpljenja dok se to ne riješi.
Hemeroid
Hemeroid

Broj postova : 41
Join date : 29.07.2008
Age : 43
Lokacija : RI

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Hemeroid čet kol 28, 2008 7:36 pm

Eto,nabavio čovjeku acc kakvog bi i ja sam sebi poželio a ono čovjek neće da preuzme. Question
Tako da je ova kandidatura završena i ide pod lock.
Hemeroid
Hemeroid

Broj postova : 41
Join date : 29.07.2008
Age : 43
Lokacija : RI

[Vrh] Go down

Molim za potvrdu kanditature!!! Empty Re: Molim za potvrdu kanditature!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.